Bibliotheek Bergeijk verhuist vervroegd naar De Kattendans

Gepubliceerd op: 16 april 2025 16:00

De Bibliotheek Bergeijk staat aan de vooravond van een mooie stap: binnenkort openen we onze deuren op een nieuwe, inspirerende locatie in cultuurcentrum De Kattendans! Door de huidige omstandigheden aan ’t Hof – waar de voorzieningen niet langer toereikend zijn – hebben we besloten om de verhuizing naar voren te halen. Zo kunnen we onze dienstverlening blijven garanderen voor alle inwoners van Bergeijk.

Laatste openingsdag op ’t Hof: vrijdag 18 april

Vanaf maandag 21 april is de huidige locatie gesloten. In de tussentijd kun je voor vragen over lenen, reserveren of andere bibliotheekzaken terecht bij Bibliotheek Eersel via 085-7733288. Ook per mail  blijven we bereikbaar via bergeijk@bibliotheekdekempen.nl – houd er wel rekening mee dat het iets langer kan duren voor je een reactie ontvangt. We verwachten om maandag 29 april vanaf 14.00uur geopend te zijn. De reguliere bemande openingstijden blijven gehandhaaft.

 

Bibliotheek blijft beschikbaar tijdens overgangsperiode

Dankzij de samenwerking met De Kattendans kunnen we de collectie alvast meenemen naar de nieuwe locatie. Vanaf mei is Bibliotheek Bergeijk weer open: bemand tijdens de reguliere openingstijden (behalve op zaterdag) en onbemand tijdens de openingstijden van De Kattendans. Zo zorgen we ervoor dat je ook in deze overgangsperiode kunt blijven lezen, leren en ontdekken.

 

Op weg naar een vernieuwde bibliotheek

De komende maanden staan in het teken van voorbereiding op de verbouwing van onze definitieve, uitgebreide bibliotheeklocatie in De Kattendans. Deze werkzaamheden starten naar verwachting in de zomervakantie. De samenwerking met De Kattendans biedt veel kansen om elkaar beter te leren kennen en samen te bouwen aan een plek vol verhalen, inspiratie en ontmoeting.

We kijken ernaar uit om je binnenkort te verwelkomen op onze nieuwe locatie. Tot snel in De Kattendans – de nieuwe thuisbasis van Bibliotheek Bergeijk!